категорії: афіша події

Микола Лисенко і його сучасники

теґи: українська музика
Початок: 15.03.2015 15:00
Місце: Музей Миколи Лисенка
Адреса: Київ, вул. Саксаганського, 95
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

15 березня 2015 року в Музеї Лисенка відбудеться концерт вокальної та фортепіанної музики – «Микола Лисенко і його сучасники».

Інструментальні та вокальні твори основоположника української композиторської школи прозвучать поряд із творами його сучасників — західно-європейських та російських композиторів XIX — початку XX століття. Вибір програми покликаний представити творчість Миколи Лисенка в контексті епохи музичного романтизму, що відкривається творчістю Ф.Шуберта і ще тривалий час співіснуватиме з епохою модернізму завдяки творчості С. Рахманінова. Вокальні твори зарубіжних авторів прозвучать в українських перекладах Юрія Отрошенка.

Цей концерт стане вже третім у серії концертів «Світова класика українською», що був започаткований у 2011 році композитором Андрієм Бондаренком.  Проект має на меті відродити традицію виконання вокальних творів композиторів різних національних шкіл в українських перекладах.

В концерті братимуть участь: народний артист України Микола Коваль (баритон), заслужена артистка України Оксана Дондик (сопрано), а також Оксана Євсюкова, Тетяна Киченко, Марія Саламін (сопрано), Сергій Борисенко (баритон). За фортепіано – Андрій Бондаренко.

Партнер заходу – ГО "Вікімедіа Україна". Інформаційний партнер – Національний портал "Musi Review".

 

На події були

Всі
Я був там